הדמיית פרויקט מורשת טל

אודות החברה

1
מ״ר
נבנו עד היום
1
יח"ד
אוכלסו עד היום
1
שנות ותק

מיטל הנדסה וייזום הינה חברת ביצוע ויזמות הבונה בישראל משנת 1982 ומאז פועלת בהצלחה כאחת מחברות הבניה המובילות, הוותיקות, היציבות והאיתנות בשוק הנדל״ן בישראל.

חברת מיטל הנדסה וייזום הוקמה על ידי מר אבינועם שגיב ז״ל, ומנוהלת כיום על ידי מר עופר שגיב שמכהן כמנכ״ל למעלה מ-25 שנים. החברה בעלת סיווג ג׳ 5 ותקן ISO 9002 בונה מגוון פרויקטים למגורים בישראל כשלנגד עיניה עומדים ערכים של איכות, חדשנות, מצוינות ושירות, המשולבים בהצלחה בדירות איכותיות בסטנדרטים גבוהים. הפרויקטים הנבנים על ידי החברה לאורך כל שנות פעילותה, כוללים יזמות, התחדשות עירונית, עירוב שימושים, הרחבת ישובים, בניה למשרדי ממשלה, מועצות מקומיות ועוד.

יתרונה המשמעותי של מיטל הנדסה וייזום נובע מעצם היותה הן היזם והן הקבלן המבצע של הפרויקטים אותם היא מובילה, דבר המאפשר לחברה שליטה מלאה ויעילה בכל שרשרת התכנון והביצוע, עמידה בלוחות זמנים, איתנות פיננסית, שיווק וליווי הלקוחות לאורך כל הדרך.

עוצמתה של החברה באה לידי ביטוי בשליטה מוחלטת על כל ממשקי החברה וניהול מתוך מעורבות המקיפה ב 3600 כל שלב משלבי הפרויקט : בחירת מיקומי הפרויקטים, החלטה על הצוות התכנוני, קביעת הפרוגרמה התכנונית, סוגי הבניינים, תמהיל הדירות, כיוונים אופטימליים לבניינים, השימוש המיטבי בחללי הדירה וחומרי הגמר. אלה מאפשרים להעניק ללקוחות רמת גימור מעולה, סטנדרט בנייה בלתי מתפשר ושירות לקוחות צמוד הנותן מענה מידי לרוכשי הבתים.

חברת מיטל הינה חברה משפחתית במלוא מובן המילה, החל מהשדרה הניהולית בה משתלב הדור השלישי ותופס את מקומו, דרך עובדיה המסורים וכלה בלקוחות הנהנים מיחס אישי, מקצועיות ללא פשרות וירידה לפרטים הקטנים בכל בית – כל אלה מייצרים יחד חווית מגורים מושלמת.

החזון של חברת מי-טל

בחברת מיטל הנדסה וייזום בונים באהבה ומתוך חזון רב שנים, הדוגל ביצירת סביבת מגורים איכותית במיקומים הטובים ביותר, תכנון חללים פונקציונליים נוחים ומוקפדים בשטחים הפרטיים והציבוריים, עמידה בתקנים הרלוונטיים תוך הקפדה על סטנדרט בניה גבוה ועבודה מול בעלי מקצוע מהשורה הראשונה. כל זאת על מנת להגשים ללקוחותיה את חלום הבית המושלם.

מנכ״ל החברה

מנכ״ל החברה והבעלים כיום, הוא מר עופר שגיב שהוסמך כמהנדס אזרחי בטכניון בשנת 1995 ומשמש כמנכ״ל החברה למעלה מ-25 שנה. ניהולו הייחודי של שגיב בא לידי ביטוי במעורבותו בכל שלבי הפרויקטים של החברה, החל מהמכרז על הקרקע ובחירת הפרויקט, כך שיתאים לאופייה ולאסטרטגיית הגידול וההתפתחות של החברה, דרך קביעת החזון התכנוני וקביעת תמהיל הדירות, ועד למעורבות בפרטים האדריכלים וההנדסיים של הפרויקט. כמו גם, בהיבטים השיווקיים והתאמת הדירות לצרכי הלקוחות ביישוב ובשכונה. מעורבותו בפרטים הקטנים וביקוריו התכופים בשטח, הם אלה שמובילים את הפרויקטים להצלחה.

מר עופר שגיב מכהן כיו״ר ארגון הקבלנים מחוז חיפה, וחבר נשיאות התאחדות הקבלנים ״בוני הארץ״. הוא רואה בפעילות ציבורית זו חובה אישית וחברתית שמטרתה לקדם את הענף אל מול קובעי המדיניות בישראל, מול משרדי הממשלה והרשויות. מר שגיב פועל מתוך אמונה כי קידום ענף הבניה המהווה נדבך חשוב בצמיחה הכלכלית של המדינה, ייטיב הן עבור הקבלים והן עבור רוכשי הדירות בטווח הקצר והארוך.

בעלי תפקידים בחברה

עופר שגיב

עופר שגיב

מנכ״ל ובעלים
שמעון רבינשטיין

שמעון רבינשטיין

מנהל כספים
גיל אוקמיאנסקי

גיל אוקמיאנסקי

מהנדס ראשי
גלינה פישמן

גלינה פישמן

מהנדסת ותמחירנית
אריאלה בר

אריאלה בר

מנהלת חשבונות
תפריט
דילוג לתוכן